Tajemství kosmetiky – kniha (1 ks)
Použití produktu Tajemství kosmetiky – kniha

Tajemství kosmetiky – kniha (1 ks)

Praktická příručka pro zákazníka, který chce vědět, jak kosmetické a další prostředky denní péče působí na tělo, duši i přírodu. Čtenáři pomůže zorientovat se v údajích uvedených na obalech kosmetiky a drogerie. Zároveň upozorňuje na možné přírodní alternativy. Druhé doplněné vydání. Více o produktu
Skladem
340 Kč
Tajemství kosmetiky – kniha
  340 Kč

Popis produktu

Stalo se vám někdy, že jste si zakoupili krém či jiný kosmetický prostředek, po jehož použití se vám na kůži udělaly nezvyklé pupínky nebo skvrny? Přemýšleli jste, proč k tomu došlo? Pokud jste pátrali, co daný přípravek obsahuje, zřejmě jste narazili na různé názvy, jako jsou parafíny, parabeny či parfémy. Že nevíte, co si pod těmito slovy představit?

V rozsáhlých tabulkách, které jsou součástí knihy Tajemství kosmetiky, je popsáno více než 2100 kosmetických ingrediencí spolu s jejich potenciálními přínosy či riziky. Autor této brožury Vít Syrový poskytuje návod, jak se vyhnout škodlivým sloučeninám a zbytečným zdravotním rizikům vyplývajícím z užívání nekvalitní kosmetiky. Zároveň vás seznámí s přírodními alternativami, například v podobě rostlinných olejů.

Druhé vydání, celobarevná brožura, ISBN 978-80-903137-7-4, 208 stran.

Vybrané články autora Víta Syrového:

Proč dávat pozor na složení kosmetiky

Nejškodlivější konzervanty užívané v kosmetice

Jak kosmetika a čistící prostředky zatěžují životní prostředí

TIERRA VERDE radí

Máte dotaz k produktu?ZEPTAT SE

Ostatní informace/bezpečnost

Země původuČeská republika

Podobné produkty

Zvýhodněný nákup