Skutečný bezobal

Koncept bezobalových stáčíren jsme představili na jaře 2017 a jsme nadšení, že se naše eko produkty nyní stáčí už na více než 300 místech v Česku a na Slovensku. A stále se nám hlásí noví zájemci.

Jsme si vědomi toho, že se z plastového odpadu stal celosvětový problém a že recyklace je pouze začátek. Proto volíme udržitelnou cestu, tedy omezit samotnou tvorbu plastového odpadu. Ať už cestou upcyklace (tedy opětovného použití) obalů či bezobalového prodeje. A srdečně děkujeme našim partnerům i zákazníkům, kteří nás v bezobalovém prodeji podporují.

Víte, proč jsou naše stáčírny opravdu zero waste?

Produkty pro bezobalový prodej dodáváme ve vratných kanystrech a kbelících, které jsou určené k opakovanému plnění. Obchodníci nám je posílají zpátky, takže jeden kanystr poslouží klidně i stokrát. Spočítali jsme totiž, že samotné dodávání ve velkých baleních nestačí. Pokud bychom obchodníkovi do stáčírny zaslali 25litrový kanystr a nezajistili jeho vrácení a opětovné naplnění, přijde vniveč stejné množství plastu, jako kdybychom mu dodali 25 našich litrových lahví.

Přijďte si natočit eko drogerii i kosmetiku do vlastních nádob, nebo do prázdných, použitých, znovu použitelných, které bývají na prodejnách k dispozici.

NEJBLIŽŠÍ STÁČÍRNA

Máte to do stáčírny zatím daleko?

I když se snažíme informace o našich stáčírnách co nejvíce rozšířit mezi prodejce, ne všichni tento koncept znají. Anebo zvažují, zda by o něj měli jejich zákazníci dostatečný zájem. Moc bezobalovému prodeji pomůže, pokud se ve svých oblíbených obchodech poptáte, jestli by pro ně byl tento způsob prodej eko drogerie či kosmetiky zajímavý. Třeba to bude právě váš dotaz, který prodejce motivuje ozvat se nám a začít stáčet/sypat :-)

Novým zájemcům o bezobalový prodej rádi poskytneme podrobné informace, stačí vyplnit kontaktní formulář na našich stránkách. Poté vás kontaktuje náš obchodní zástupce a pomůže vám vytvořit nabídku na míru.