Podporujeme

Tierra Verde pomáhá

Naším snem je čistá a zdravá planeta. Klademe důraz na zodpovědné chování nejen k ní, nýbrž i k lidem, kteří ji obývají. Lidskost a společenská odpovědnost jsou důležitou součástí našich firemních hodnot. Pomáháme znevýhodněným lidem a lidem v nouzi zvýšit kvalitu jejich života.

Jak jsme již pomohli

Pomoc Sýrii

Podporujeme – Člověk v tísni

Autor fotografie: Člověk v tísni

Díky vašim nákupům Mýdla z Aleppa se nám od září do listopadu 2020 společně podařilo získat částku, která slouží k opravám poničených tříd, nákupu školních pomůcek nebo školení učitelů, jak řešit psychická traumata žáků. Z každého prodaného mýdla jsme věnovali 5 Kč organizaci Člověk v tísni. Více na www.clovekvtisni.cz.

Skutečně zdravá škola

Podporujeme – Skutečně zdravá škola

www.skutecnezdravaskola.cz

Záleží nám na tom, aby děti v českých školách vyrůstaly ve zdravém prostředí a bez zbytečné chemie. Poskytujeme stálou partnerskou slevu na naše produkty MŠ Zábřeh, ZŠ a MŠ VIA LIBERTATIS v Nelahozevsi a ZŠ a MŠ obce Zbyslavice.

Jak požádat o pomoc

Ve spolupráci s různými organizacemi realizujeme smysluplné projekty v oblasti zdraví, sociální pomoci a ochraně životního prostředí. Pomáháme také individuálně. Dotazy a žádosti zasílejte na email petra.lopusnikova@tierraverde.cz nebo nás kontaktujte na našem Facebooku.

Výhody registrace