Kapitoly z dospělé ekonomie - kniha
 Kapitoly z dospělé ekonomie - kniha

Kapitoly z dospělé ekonomie - kniha

Tento produkt se již neprodává.
Pokud máte rádi knihy, které dokážou úplně změnit váš pohled na zcela běžné a samozřejmé věci, můžeme vám Kapitoly z dospělé ekonomie jen doporučit. Autorkou této knihy je česká antropoložka Kateřina Varhaník Wildová, která své originální názory, zkušenosti a postřehy týkající se peněz a lidského ekonomického chování pravidelně sdílí na stránkách Pravém domácím časopisua na kontě má i čtivou prvotinu Manifest disfrutalismu.Více o produktu
Kapitoly z dospělé ekonomie - kniha

Popis produktu

Základem této knihy jsou eseje týkající se našeho každodenního fungování v ekonomickém systému publikované v Pravém domácím časopisu. Autorka rozebírá různé paradoxy současného světa, jehož hlavními bohy jsou Zisk, Dluh, Soutěžení a Spotřeba. Ukazuje, že ne vždy se musíme podřizovat přikázáním mainstreamové ekonomie, která jsou často proti přírodě i zdravému rozumu.

K výrobě knihy byl použit kvalitní recyklovaný papír se známkou EU Eco Label.

Kateřina Varhaník Wildová (1975) - česká antropoložka, která se rozhodla vyměnit pohodlný městský život za mnohem barvitější existenci na venkově. S rodinou přesídlila do hor ve španělské Andalusii, kde ji výzkum lifestylových migrantů inspiroval k napsání knihy Manifest disfrutalismu. Přitahuje ji sociální experiment - materiální minimalismus, komunitní soběstačnost, barter a alternativní měna.

Ostatní informace/bezpečnost

Země původuČeská republika
Výhody registrace