Služby pro váš domov

Služby pro váš domov

Už dlouhou dobu nás lákalo pustit se do oblasti služeb, které by navazovaly na naši nabídku produktů ekologické drogerie a kosmetiky. Nejprve nás to táhlo k poradenství pro domácnosti, ale pak se daly věci rychle do pohybu. Vzhledem k situaci na Ukrajině, jsme do úklidu zapojily ukrajinské ženy. To byl impulz, díky kterému získal projekt služeb pro ekologickou domácnost úplně nový rozměr.  Přemýšleli jsme, jak je můžeme ženy podpořit, aby se mohly postavit na vlastní nohy a úklid našimi ekologickými prostředky se přímo nabízel. Věnovali jsme spoustu času tomu, aby porozuměly naší filozofii a uměly dobře uklízet s našimi produkty. Vyzkoušeli jsme si, že naše holky jsou opravdu precizní a nenechají žádný kout bez povšimnutí. Můžeme je s klidem na duši doporučit všem, kteří by si chtěli nechali uklidit byt, dům či firmu naší ekologickou drogerií.

V tuto chvíli bychom chtěli začít na území Brna nebo za hranicemi Brna směrem na západ (v dosahu hromadné dopravy z Popůvek). Pokud byste měli zájem i v jiných oblastech, napiště nám. Pokud vás bude víc, pokusíme se najít někoho dalšího na úklid i ve vaší lokalitě. V případě zájmu o poradenství, není lokalita tak důležitá jako při úklidu. Ozvěte se nám a domluvíme se konkrétně dle vašeho přání a vašich možností.

Jak pracujeme

Uklízíme prostředky česko-slovenské firmy TIERRA VERDE, vyvinutými a vyrobenými v Popůvkách u Brna, v režimu opakovaně používaného obalu (bezobal). Produkty splňují podmínky velmi náročné certifikace Ecogarantie.

Všechny ženy dostávají férově zaplaceno na bázi odpracovaných hodin, odvádíme za ně zálohu daň i sociální a zdravotní pojištění.

Věnujeme čas na jejich zaškolení a nepustíme je k vám, dokud neprojdou zkušebním úklidem a když někdo vypadne, seženeme vám za něj náhradu.

Naše vize 

Rádi bychom vás podpořili ve vědomém tvoření vašeho domova a péči o něj. Domov v našem vnímání není jen dům, ve kterém bydlíme, ale také prostor, kde tvoříme, respektive pracujeme, naše tělo (domov naší duše) a naše planeta (domov nás všech).

Věříme, že lze efektivně pečovat o domov i bez škodlivé chemie. Každá věc, která se v prostoru  domova nachází, ho nějak ovlivňuje. Čisticí prostředky, které používáme, mají vliv nejen na životní prostředí, naše zdraví ale i na celkovou atmosféru v prostoru.

Uvědomujeme si, že skutečná změna nepřichází pouze tím, že si člověk něco uvědomí, ani tím, že se rozhodne zkusit něco dělat jinak. Ke skutečné změně dojde až tehdy, kdy si vytvoříme nový návyk.

Ceník 

Ekologický úklid domácnosti

330 Kč na hodinu za osobu

Příplatek za první úklid zahrnuje osobní přítomnost koordinátorky Lenky, seznámení se s prostorem, dohodu na způsobu úklidu a představení paní na úklid

200 Kč

Náš tým

Lenka - koordinátorka

Naše úklidová četa

Naše úklidová četa se scvrkla na jednu ženu, která u nás na začátku bydlela. Je spolehlivá, pracovitá a s našimi produkty umí uklízet jedna báseň.  

Lilya 

   

Kontaktujte nás

Lenka Schneiderová, tel.: 777 782 910, email: lenka.schneiderova@tierraverde.cz

Výhody registrace